top of page

LaCie DJI Copilot

Seagate üst sınıf ürünleri isimlendirdiği Lacie markasının ürün serisine yeni bir taşınabilir hard disk çözümü olan Lacie DJI Copilot ürününü ekledi. Bir süredir Lacie ürünlerini bende kullanmaya başladım ve hem hız hem de güvenlik olarak çok memnun olduğumu söylemeliyim. Sahada çektiğiniz fotoğrafları suya ve darbelere dayanıklı bir rugget diske aktarmak hızlı ve güvenilir. Elbette bunun için yanınızda bir laptop bulundurmanız gerekiyor. İşte çantanızı daha da hafifletmenize imkan sağlayan bu yeni ürün Lacie DJI Copilot bir bilgisayar olmadan fotoğraf ve videolarınızı doğrudan aktarmanıza olanak sağlıyor.


Su, toz ve darbelere tıpkı turuncu Rugget gibi dayanıklı olan yeni ürün gri renkli olarak sunuluyor. 2TB kapasiteye sahip ve bahar aylarında ABD de 349$ fiyat etiketi ile satılması planlanıyor. Cihaz üzerinde USB, SD kart girişi ve akıllı cihazlar için usb bağlantıları bulunuyor. Cihazın üzerinde, kapasite ve şarj durumunu gösteren bilgi ekranı bulunuyor.

CF kart kullanan fotoğraf makineleri doğrudan kablo ile cihaza dosyaları aktarabiliyor. Ayrıca akıllı cihazlar ile bağlanarak disk içerisindeki dosyaları görebiliyor ve doğrudan düzenleme yapabiliyorsunuz. İstemediklerinizi silebiliyorsunuz. Akıllı cihazlarınızı şarj da edebiliyorsunuz.


Lacie DJI Copilot Kutu İçeriği

  1. DJI Copilot sürücüsü

  2. MicroSD adaptörü

  3. USB-C sürücü-dizüstü kabloları

  4. USB-C (USB 3.1)

  5. USB-C’den USB-A’ya

  6. Telefon ve tablet konektörleri

  7. IOS cihazları için thunderbold kablosu

  8. Android için mikro USB kablosu

  9. Android için USB-C kablosu

  10. Duvar şarj cihazı


Lacie DJI Copilot dron kullanıcıları için üretilmiş gibi görülse de sahada uzun zaman geçirenler, RAW fotoğraf ve 4K video çekimleri yapan fotoğrafçı ve belgeselciler için de harika bir çözüm. Çekimleri bir laptop olmadan basit bir kurgu ile sahada düzenleyip sosyal medyada macerayı aktarmak artık mümkün.

Detaylar ve tüm ürün özellikleri için: https://www.lacie.com/gb/en/professional/dji-copilot/

Video:


Ürün Görselleri:

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page