top of page

Aynasız mı? D-SLR mi? Hangisini Almalıyım?

Fotoğraf alanında son zamanlarda üzerinde en fazla tartışılan konulardan birisi de Aynasız mı? D-SLR mi? konusu. İki farklı sistem de yoğun bir şekilde kullanılıyor ve her iki sisteminde fanatikleri var. Yeni başlayacak olanlar veya ekipmanını güncellemeyi düşünenler bir soru ile karşılaşıyor. Hangisini almalıyım?

Bu yazımda sizlere özellikle bu iki sistemin hem kendi içlerinde artı ve eksilerinden hem de bir birlerine göre durumlarından bahsedeceğim. Bu sayede her iki sisteme de aynı başlıklar altında puanlar vererek kimin kazandığını birlikte bulacağız. Mutlak bir kazanan olmak zorunda değil elbette. Siz bu başlıklardan en çok işinize yarayacak olanları seçtiğinizde hangi sistem ağır geliyorsa onu seçmekte daha kararlı olabileceksiniz.

Bu değerlendirme ile ilgili olarak Youtube kanalımda kapsamlı bir video hazırladım. Burada uzun uzun yazmaktansa sizleri video ile baş başa bırakıyorum. Umarım karar vermenizde yardımcı olur.

Kanalıma abone de olursanız memnun olurum. Bu sayede çok daha yeni ve farklı içerikler üretmek için motivasyonum artacaktır 🙂 Sağlıkla kalın…


20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Σχόλια


bottom of page