top of page

2 Ay Önce Sony A6400 Aldım Sonuçlar Nasıl?

Yine bir test yazısı ile karşınızdayım ancak bu defa test ettiğim ürünü kendim satın aldım ve bir süredir kullanıyorum. Evet 2 ay önce Sony A6400 aldım ve artık tecrübelerimi sizlerle paylaşmanın zamanı geldi. Satın aldığım bu üründen memnun kaldım mı? Tavsiye eder miyim? Fiyatını hak ediyor mu? Tüm cevaplar bu yazımda ve yakında yayınlayacağım Youtube sayfamdaki videoda…

Sony A6400 Türkiye’ye gelir gelmez ilk partiden hemen bir tane aldım. Hatta o kadar acele etmiştim ki bayinin eline gelir gelmez bana kargoladı 🙂 Peki neden bu kadar acele ettim ve neden A6400 modeline karar verdim?

Bunun sebebi özellikle video işlerim için 4K çekim yapabilen ve Hd kayıtta ağır çekim yapabileceğim bir kameraya acilen ihtiyacımın olmasıydı. Bu nedenle gelir gelmez satın aldım. Sony A6300 veya A6500 değil de A6400 almamın en büyük sebebi ise tam olarak geri dönebilen LCD ekranı ile özellikle Youtube videolarında da kullanmak istememdi. Video kaydı sırasında ısınmaması ve daha iyi yüz – göz AF yapabilmesi de eklenince kararım A6400 oldu.

Bundan sonrasını isterseniz videoya bırakıp sizi okuma zahmetinden kurtarayım.


13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page